Ви знаєте як виглядає мармеладовий кущ? Як його вирости?
стрептосолен.На території туманного Альбіону цю рослину називають»мармеладним кущем”. Перше його назва-стрептосолен.
Це багаторічний чагарник який цвіте навесні яскравими квітами червоного, жовтого і червоного кольору. Через те, що квітки під час цвітіння виглядають апетитно його і називають «мармеладним кущем». Батьківщиною цього куща вважаються субтропіки Перу, Колумбії.
Догляд.• Догляд. Рослину можна вирощувати як на вулиці, так і в домашніх умовах.
Віддає перевагу підвищеній вологості і тепла. Для надання форми куща вкорочують пагони. Купуючи в магазині потрібно звертати увагу на відсутність шкідників.
Якщо в будинку є маленькі діти або тварини, то від вирощування рослини в домашніх умовах слід відмовитися, так як воно отруйне. Пересаджують щорічно.Температура.
• Температура. Краща температура для нього від вісімнадцяти до двадцяти семи градусів. У зимовий період вона не повинна опускатися нижче тринадцяти градусів.
В цей час у рослини настає період спокою.Освітлення. • Освітлення.
У літній період стрептосолену необхідне розсіяне сонячне світло. Взимку в період спокою може перебувати в півтіні.Полив.
• Полив. Полив повинен бути помірним, але постійним, три рази в тиждень. Не можна допускати висихання землі.
У літню пору можна підгодовувати комплексним добривом. Взимку підгодівлі припиняються і скорочується полив. Шкідник.
• Шкідник. “Вогненний кущ”, як його ще називають, схильний до атак щитівки і павутинного кліща. Про поразку павутинним кліщем указивет присутність павутини і пожовкле листя на рослині.
Присутність комах на зворотному боці листа і липка поверхня на верхній, свідчить про поразку щитівкою. У цих випадках кущ обробляють препаратами від цих шкідників.Формування.
• Формування. Найчастіше рослину вирощують як ампельну. Його пагони можуть досягати двох метрів.
Якщо прищипувати кінчики пагонів, то формується більш компактна форма, що надає більше декоративності рослині. Потрібно підв’язка і опора. Рідко вирощують як штамбове дерево.
Для цього за допомогою дроту і опор створюють стовбур і підрізають пагони.Розмноження. • Розмноження.
Розмножується в основному живцями після обрізки. Укорінюють їх використовуючи стимулятори росту. Садять в суміш торфу і грубозернистого піску в пропорції 2:1.
Можна використовувати будь-який готовий пухкий грунт. Коли стрептопаслін відцвітає, його насіння починає визрівати. Для розмноження насінням підходять тільки свіжі, придбати які проблематично.
Вирощування в домашніх умовах. Для комфортного існування рослини вдома потрібно створити умови наближені до субтропічних. Найбільше для цього підходять оранжереї або теплиці.
Температура повинна бути в межах 25 C і підтримувати невелику вологість повітря.Переважно розташовувати на південних вікнах, але уникати палючих променів сонця. У зимовий період рослина прибирають в прохолодне приміщення.
Температура не повинна опускатися нижче 13C. поливають мало, але регулярно, підгодівлі припиняються. Навесні рослина виносять в світле і тепле приміщення.
Відсутність квітів або мала їх кількість може бути викликано неправильним змістом в період спокою. При неправильному освітленні у стрептопаслена стебла стають довгими і некрасивими.Якщо дотримуватися всіх особливостей по догляду, то «мармеладний кущ» тривалий час буде радувати чарівними і незвичайними квітами.
стрептопаслена.